Junioren

Lestijden en -data

Lesdata BLTC Winter 2021-2022

Start 4 Oktober 2021
Aantal lesweken: 20 weken

 OktoberNovemberDecemberJanuariFebruariMaart
Maandag4,11,251,8,15,22,296,13,2010,17,24,317,14,287,14
Dinsdag5,12,262,9,16,23,307,14,2111,18,251,8,151,8,15
Woensdag6,13,273,10,17,241,8,15,2212,19,262,9,162,9,16
Donderdag7,14,284,11,18,252,9,16,2313,20,273,10,173,10,17
Vrijdag8,15,295,12,19,263,10,17,2414,21,284,11,184,11,18
Zaterdag9,16,306,13,20,274,11,1815,22,295,12,195,12,19,26

 

Let op: in de herfstvakantie ( 17  t/m 24 Oktober 2021) de Kerstvakantie (25 December t/m 9 Januari 2021) en de Voorjaarsvakantie ( 20 t/m 27 Februari) wordt er geen lesgegeven.

Lesdata BLTC zomer 2021

Start 29 Maart 2021
Aantal lesweken: 18 weken

 

Maart

April

Mei

Juni

Juli

Augustus

September

Maandag

29

12,19,26

10,17,31

7,14,21,28

5

23,30

6,13,20,27

Dinsdag

30

6,13,20

11,18,25

1,8,15,22,29

6

24,31

7,14,21

Woensdag

31

7,14,21,28

12,19,26

2,9,16,23,30

7

25

1,8,15

Donderdag

 

1,8,15,22,29

20,27

3,10,17,24

1,8

26

2,9,16,23

Vrijdag

 

2,9,16,23,30

14,21,28

4,11,18,25

2,9

27

3,10,17

Zaterdag

 

3,10,17,24

15,22,29

5,12,19,26

3,10

28

4,11,18,25

Let op: in de Meivakantie ( 1 Mei t/m 9 mei 2021) en de Zomervakantie (11 Juli t/m 22 Augustus 2021) word er geen lesgegeven.

Op de volgende feestdagen is er geen les;

  • 2e paasdag maandag 5 April
  • Koningsdag dinsdag 27 April
  • Hemelvaartsdag donderdag 13 Mei
  • 2e pinksterdag maandag 24 Mei